Traffic Collection on BIM-valmidusega programmide komplekt maa-alade kujundamiseks, liiklusmärkide projekteerimiseks ja planeerimiseks ning sõidukite läbisõidutee analüüsiks.

Korraldame koos partneritega CGS Labs ja InfoEra veebiseminari, mille eesmärk on tutvustada Eesti, Läti ja Leedu spetsialistidele CGS Labs Traffic Collection komplekti. Tutvustame tarkvarasid ning näitame nende omadusi ja väärtusi, mida nad teede projekteerimise protsessis loovad. Need CGS Labs tarkvarad on add-on (lisad) Civil 3D, AutoCAD või BricsCAD tarkvaradele.

Veebinar on eelkõige suunatud ehitusinseneridele, arhitektidele, linnaplaneerijatele ja transpordispetsialistidele.

Millest me veebiseminaril räägime?
♦ Tutvustame, kuidas teha sõidukite trajektoorianalüüse ja samuti näitame, kuidas analüüsi jaoks aruandeid ja animatsioone luua.
♦ Tutvustame Balti riikide sõidukite kogusid ning näitame kuidas luua olemasolevate parameetrite järgi sõiduk ja muuta see 3D mudeliks.
♦ Tutvustame Balti riikide teeviitasid ja teemärgiste kogusid ning näitame kuidas liiklusmärke joonistele sisestada ja põhiparameetreid seada.
♦ Näitame, kuidas luua kaubanduskeskuse parkla teemärgistust ning kuidas sisestada erinevaid märgistusi, muuta joonte värve ja koostada projektiaruandeid.

Veebinar toimub inglise keeles.

Loe lisaks ja registreeru ->

5. detsember 2023
kell 10.00-11.00

Registreeru koolitusele


    * Täitmine on kohustuslik