Filtreeri
Valdkond:

Fusion programmi baaskursus: modelleerimine ja tehniline joonis

Süvendatud koolitus inseneridele, kes tegelevad tootedisaini, -arenduse, üksikute detailide loomisega, et saada teadmised ja oskused, kuidas viia idee kontseptsioonist tooteni kasutades Fusion tarkvara võimalusi, alustades mudeli loomisest kuni reaalse detaili tootmise planeerimiseni.

Tutvu kavaga

AutoCAD baaskoolitus

Koolitus spetsialistidele ja huvilistele eesmärgiga õppida kasutama AutoCAD 2D tehnilisi võtteid jooniste valmistamisel.

Tutvu kavaga

AutoCAD komplekskoolitus

Komplekskoolitus kõigile AutoCAD-i huvilistele, eesmärgiga õppida kasutama AutoCAD 2D süsteemsed ja joonestus oskused.

Tutvu kavaga

AutoCAD algkoolitus

Koolitus AutoCAD-i huvilistele ja algajatele tegijatele eesmärgiga õppida kasutama AutoCAD 2D tehnilisi võtteid jooniste valmistamisel.

Tutvu kavaga

AutoCAD jätkukoolitus

Koolitus AutoCAD baaskoolituse läbinud spetsialistile täiendavate teadmiste ja oskuste saamiseks kesktaseme tarkvarakasutaja tasemel.

Tutvu kavaga

Revit baaskoolitus

Videokoolitus kõigile Revit tarkvara huvilistele peamiste baasteadmiste omandamiseks.

Tutvu kavaga

BIM Collaborate koolitus

BIM Collaborate koolitus BIM juhtidele, ehitussektori projektijuhtidele, projekteerijatele ja eriosa inseneridele, et omandada oskused töövoo protsesside juhtimiseks kasutades tarkvarasid Docs, Design Collaboration, Model Coordination ja BIM Collaborate Pro.

Tutvu kavaga

Revit BIM koolitus

BIM protsessi kursus tehnosüsteemide projekteerijatele Revit MEP baasil, et omandada Revit tarkvara ja Autodesk pilverakenduste kasutamise baasteadmisi ja rakendusvõimalusi 3D/BIM modelleerimise projektides.

Tutvu kavaga

Revit Structure koolitus

Koolitus ehitusvaldkonna inseneridele ja konstruktoritele, et omandada Revit tarkvara konstruktiivse osa baasteadmisi ja töövõtteid.

Tutvu kavaga

Revit MEP koolitus tehnosüsteemide projekteerijatele

Koolitus tehnosüsteemide projekteerijatele, et õppida hoone informatiivse modelleerimise (BIM) eeliseid tõstmaks tööviljakust ja Revit MEP tehnilisi võtteid ventilatsiooni-, veevarustuse-, kütte- ja kanalisatsiooniprojektide koostamisel.

Tutvu kavaga

Revit koolitus maastikuarhitektidele

Koolitus maastikuarhitektidele ja projekteerijatele, et omandada Revit tarkvara peamisi töövõtteid maastikukujunduse projekti koostamiseks saades teadmised dimensioneerimisest, mahtude ja spetsifikatsiooni tabelite koostamisest, projektjooniste vormistamisest.

Tutvu kavaga

Revit Architecture koolitus

Koolitus arhitektidele ja ehitusala projekteerijatele Revit tarkvara peamiste töövõtete ja baasteadmiste omandamiseks.

Tutvu kavaga

Lumion baaskoolitus

Koolitus arhitektidele, linnaplaneerijatele, jt spetsialistidele, et omandada teadmisi Lumion töökeskkonnast, töövõtetest ning vahenditest, projekti stseeni loomisest ja selle edaspidisest esitamisest ilupiltide ja videote kujul.

Tutvu kavaga

Raalprojekteerimine ja tehniline joonis Fusion keskkonnas

Koolitus inseneridele, kes tegelevad tootedisaini, -arenduse, üksikute detailide loomisega, et saada teadmised ja oskused, kuidas viia idee kontseptsioonist tooteni kasutades Fusion tarkvara võimalusi, alustades mudeli loomisest kuni reaalse detaili tootmise planeerimiseni.

Tutvu kavaga

CAM-programmeerimine (raaltootmine) Fusion abil

Koolitus inseneridele, kes tegelevad tootedisaini, -arendusega, üksikute detailide loomisega, et saada teadmised ja oskused, kuidas viia idee kontseptsioonist tooteni läbi praktiliste näidete freesdetaili töötlemise programmeerimisest 3 – teljelise CNC töötlemiskeskuse baasil Fusion CAD/CAM programmi keskkonnas.

Tutvu kavaga

Erinevat tüüpi mudelid ja modelleerimise meetodid Fusion programmis

Koolitus inseneridele, kes tegelevad tootedisaini, -arendusega, üksikute detailide loomisega, et saada teadmised ja oskused, kuidas viia idee kontseptsioonist tooteni õppides praktiliste näidete baasil erinevaid modelleerimise meetodeid Fusion programmi keskkonnas.

Tutvu kavaga

Revit Family koolitus

Koolitus arhitektidele, inseneridele, ehitusala spetsialistidele, kes soovivad olla iseseisvad Reviti kasutamisel, luua oma spetsiifilisi perekonnaelemente, kohandada teiste kasutajate elemente ja kasutada neid projektides parimal viisil.

Tutvu kavaga

Revit koostöö ja IFC koolitus

Koolitus ehitus- ja projekteerimisspetsialistidele, et õppida IFC formaadi eripära, kuidas õigesti seadistada Revit IFC mudelit eksportimiseks, millised on Revit koostöö võimalused Revit EST lokaliseeringus ning pilvelahendused projekti koordineerimiseks.

Tutvu kavaga

Dynamo baaskoolitus

Koolitus arhitektidele, inseneridele, konstruktoritele ja teistele spetsialistidele, et lahendada Reviti funktsionaalsuse probleeme Dynamo visuaalsete skriptide abil, millega saab Reviti panna tööle viisil, et töö ei oleks aeganõudev ja muutuks kordades tõhusamaks.

Tutvu kavaga

Dynamo – programmeerimisoskusteta tavakasutajale

Koolitus arhitektidele, inseneridele, konstruktoritele ja teistele spetsialistidele, kel jääb Reviti tavapärastest töövahenditest puudu ja soovivad õppida kasutama Dynamo Playerit valmisskriptide käivitamiseks.

Tutvu kavaga

Revit vabad vormid ja adaptiivsed komponendid koolitus

Koolitus Revit kasutajatele, kes soovivad täiendada oskuseid perekondade koostamisel, keerulisemate vabade vormide (‘mass’ elemendid) modelleerimisel ja luua adaptiivseid komponente.

Tutvu kavaga

Lumion individuaalkoolitus

Koolitus arhitektidele, linnaplaneerijatele, jt spetsialistidele, et omandada teadmisi Lumion töökeskkonnast, töövõtetest ning vahenditest, projekti stseeni loomisest ja selle edaspidisest esitamisest ilupiltide ja videote kujul.

Tutvu kavaga

InfraWorks baaskoolitus

Koolitus planeeringute ja infrastruktuuri projektide koostajatele, et saada selgem pilt Infraworks programmi eripärast, õppida kasutama algandmete allikaid, luua 3D mudelkeskkonda ja saada teadmised infrastruktuuride ja väliruumi eskiis ja eelprojekti tasandil projekteerimisest.

Tutvu kavaga

Autodesk Civil 3D teede projekteerijale koolitus

Koolitus inseneridele, teede projekteerijatele, et omandada teadmised teede projekteerimise protsessist Civil 3D tarkvara kasutamisel, tarkvara töökeskkonna struktuurist, kasutajaliidesest, teeprojekti ja projektdokumentatsiooni loomisest ning selle edaspidisest esitamisest.

Tutvu kavaga

Planeeringute infomudeli alused

Koolitus maastikuarhitektidele, taristute projekteerijatele, detailplaneeringute koostajatele, et anda 3D planeeringute ja maastike kujunduslike aluste ülevaade koos praktiliste harjutustega Civil 3D tarkvaras.

Tutvu kavaga

Autodesk BIM Collaborate baaskoolitus

Koolitus arhitektidele, inseneridele, konstruktoritele, BIM koordinaatoritele, kes soovivad meeskonnas Revit projektiga töötada samaaegselt ühe keskse mudeli ning andmesisuga.

Tutvu kavaga

Ei leidnud sobivat koolitust? Võtke ühendust

    * Täitmine on kohustuslik