AruCAD Süsteemid koolituskeskus

AruCAD Süsteemid on Autodeski ATC-koolituskeskus (Authorized Training Center), omades koolitusõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele.

Autodesk ametlik koolituskeskus nr. EM302689.

Sertifitseeritud koolituskeskusena korraldame valdkonnapõhiseid koolitusi ja konsultatsioone CAD, CAM ja BIM tarkvaradele. Koolitusi pakume nii algajatele, kes soovivad oma teadmisi insenertarkvaradest suurendada kui edasijõudnutele, kel on juba algteadmised omandatud ja soovivad süvendatud õpet. Koolituse läbimine aitab muuta töövõtteid paremini koordineeritumaks, läbimõtestatumaks, et soovitud tulemus saavutada väiksema ajakuluga. Koolitused toimuvad eesti, inglise ja vene keeles. Koolitusi viime läbi nii kontaktõppe vormis kui ka veebipõhiste reaalajas toimuvate koolitustena. Lisaks pakume ka videokoolitusi.

Apie infoera mokymų centrą I infoera.lt

Korraldame standardkoolitusi, eritellimusel kursuseid riigiasutustele ja ettevõttesiseseid koolitusi meeskonnale. Koolituste vallas teeme koostööd mitmete haridusasutustega, kes soovivad oma õppetöös rakendada innovatiivseid CAD, CAM ja BIM tarkvarasid.

Täiskasvanute täienduskoolituse läbiviimiseks on esitatud majandustegevusteade. Eesti täienduskoolitusasutuse koolitusluba MTR nr. 200658.

Oleme positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri poolt aastatel 2019-2020 läbi viidud lävendipõhise kvaliteedi hindamise.

Täienduskoolitustegevuse aluseks vastavalt seadusest tulenevatele nõuetele on koostatud:

IE_ikona_8_instruktoriai

ATC-koolituskeskusena saame pakkuda professionaalseid koolitusi. Meie koolitajad on sertifitseeritud Autodesk Certified Instructor staatusega ja on oma valdkonnas aktiivselt tegutsevad spetsialistid.

Rohkem kui 300 koolitatud spetsialisti aastaS

Sertifitseeritud koolituskeskusena koolitame aastas üle 300 spetsialisti tarkvaradele AutoCAD, Revit, Fusion 360, Inventor, Civil 3D, Infraworks, Dynamo, Lumion ja teised.

IE_ikona_9_mokym+_dalyviai
IE_ikona_10_akadmin+s_val

koostööpartnerid

AruCAD Süsteemid korraldab avatud koolitusi koostöös TalTech Avatud Ülikooli ja Tallinna Arvutikooli õppekeskusega.

AruCAD Süsteemid OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, mille kontorid asuvad ka Riias, Vilniuses ja Kaunases. Omades partnereid nii Lätis kui Leedus, annab see meile lisaväärtust professionaalsete koolitajate osas.

Koolituskeskuse asukoht

ARUCAD SÜSTEEMID OÜ

Saada meile teade

    * Täitmine on kohustuslik