Jäta oma tagasiside

  * Täitmine on kohustuslik


  Peter Haab
  Sisekliima ja hoone veetehnika üksuse juht, Sweco Projekt AS

  Läbitud koolitus ehitas korraliku vundamendi uue tarkvara kasutamisele võtmiseks, lihtsustades üleminekut CAD-ilt Revitile. Julgen soovitada koolitust kõigile.

  Uljana Masing
  Assistant Manager, HeatConsult OÜ

  Oleme väga rahul AruCAD Süsteemid koolitajate tasemega, kes suutsid õpetada meie kollektiivile Autodesk programmide Revit ja Civil 3D kasutamist, lisaks täiendada Dynamo rakendusoskusi. See aitab meie meeskonnal tulevikus koostada projekte kõrgema kvaliteediga ning lühema aja jooksul.

  Lisanna Lilleoja
  Head of Operations, ÖÖD House

  Oleme ÖÖDi meeskonnaga väga rahul praktilise ning sisuka koolituse eest. Koolitaja oli paindlik ning kohendas jooksvalt koolituse sisu vastavalt meie tiimi tasemele ning vajadustele.

  Kadri Kruusaauk
  Learning Partner, ABB Baltics

  Veebipõhised koolitused nõuavad küll harjumist, kuid neile, kel soov ja vajadus uusi teadmisi omandada, on virtuaalses klassiruumis õppimine samaväärne kontaktkoolitustega. AruCAD-i professionaalsed koolitajad on kohandanud koolitused selliselt, et ka virtuaalõppe puhul on tempo ja teemade käsitlemine osalejatele kohane ning abivajajaid saab järele aidata ka virtuaalsilla kaudu. Koolitustel osalejad on jäänud virtuaalkoolitustega rahule ning saanud uusi teadmisi koheselt igapäevatöös ka efektiivselt rakendada.

  Martin Aunin
  ARHITEKT MARTIN AUNIN FIE

  AruCAD Süsteemidega on meil olnud koostöö üle 5 aasta. Tuge oleme saanud nii mitmepäevastest koolitustest kui ka kiiretest konsultatsioonidest ootamatute tarkvaraprobleemide lahendamisel.

  Angela Koort

  Mulle isiklikult koolitus meeldis mega palju. Arvestades ajamahtu oli ta piisavalt informatiivne ja sisutihe. Lõunapausid olid ka vahvad. Mulle meeldis, et Ants Soon on selline mõnusa huumoriga ning äärmiselt laia silmaringiga. See, kuidas temalt midagi küsida ning ta juhib tähelepanu mingile detailile ja saadki juba ka ise vastuse. Äärmiselt tark, nutikas, lahke ja humoorikas instruktor.

  AutoCAD baaskoolitus

  Helina

  Koolitus oli väga tore, informatiivne ja koolitaja ka väga heal tasemel ja professionaalne.

  AutoCAD baaskoolitus

  Signe
  insener

  Hea ja arendav koolitus. Loogiline ülesehitus ja paras tempo.

  Revit Family koolitus

  Priit
  projektijuht

  Koolitus oli igati asjalik. Võimaldab end ise edasi arendada. Rahul igati ja soovin jatkukoolitusel osaleda. Tänud ja edu!

  AutoCAD baaskoolitus

  Meelis
  noorem-insener

  Hea sissejuhatus Revitisse.

  Revit Structure baaskoolitus

  Kristel

  Väga meeldiv juhendaja ja suurepärane kursuse korraldus! Meeldis, et grupi liikmeid oli vähe ja sai kohe küsida, kui midagi jäi ebaselgeks.

  AutoCAD baaskoolitus

  Merli
  arhitekt

  Kursusel õpetatav info oli praktiline ja mahukas. Kindlasti kasulik edaspidi ning suurendas huvi õppida Revit programmi põhjalikumalt. Aitäh

  Revit Arhitecture koolitus

  Janely
  insener-projektijuht

  Aitäh selle kursuse eest. Mulle meeldis väga, kui rahulik ja abivalmis oli juhendaja – vastas kõikidele küsimustele ja oli lahendusi kõikidele kursusel ette tulnud probleemidele.

  Revit Architecture koolitus

   

  Sven
  projektijuht-konsultant

  Hea kursus, kahe päevaga parim pakett.

  AutoCAD baaskoolitus

  Andro
  juhatuse liige

  Koolitus oli informatiivne ning täitis eesmärki. Osad teemad olid tuttavad, aga koolituse läbimisega sai parema ülevaate.

  AutoCAD jätkukoolitus

  Marleen

  Kursuse kestus oli hea, pausid olid piisavalt pikad, et veidi aega puhata. Juhendaja oli tõeliselt sõbralik ja abivalmis, professionaalne ja tunneb kindlasti programmi põhjalikult. Üldiselt oli see tõesti väga kasulik kogemus.

  Revit Architecture baaskoolitus

  Karin S.

  Olin väga rahul saadud koolitusega, õpetaja oli väga professionaalne ja abivalmis. Abistas igati nõua ja jõuga. Sain koolituselt isegi rohkem abi ja õpetusi kui oleksin osanud loota.

  “CAM – Programmeerimine Fusion 360 abil”

  Fred
  geodeet

  Suurepärane kursus, aitäh teile!

  AutoCAD jätkukoolitus

  Aare
  juhatuse liige

  Väga hästi korraldatud. Ootan kursust edasijõudnutele.

  AutoCAD baaskoolitus

  Olga
  arhitekt

  Olen väga rahul koolitusega.

  AutoCAD baaskoolitus

  Henri

  Instruktor oli väga kogenud ja oskas erinevate erialade vaatenurgast välja tuua punkte, millele tähelepanu pöörata. Õpe liikus sujuvalt ja loogiliselt ning igale küsimusele sain vastuse kätte. Olen väga rahul koolitusega!

  AutoCAD baaskoolitus

  Andres
  projekteerija

  Koolitaja suutis kursuse sisu kaasahaaravalt edasi anda. Lühikese ajaga jõuti üle käia suhteliselt suur info hulk. Koolitusmaterjal on hea abiline edasiseks iseseisvaks programmiga tutvumiseks.

  Revit BIM koolitus

  Sander
  projektijuht

  Olen kursusega väga rahul, õpetaja aitas igal võimalikul viisil, isegi vaatas minu isiklikku projekti, et anda suuniseid. Üldiselt väga rahul ja 10/10 soovitaks seda kursust kõigile huvilistele.

  Revit baaskoolitus