AruCAD Süsteemid on insenertarkvarade IKT konsultatsioonifirma. Meil on kogemused ja kompetents 3D, CAD, CAM ja BIM insenertarkvarade ning ning ehitusinfo (BIM) koordineerimise lahenduste konsulteerimises. Peamine eesmärk on leida kliendile sobiv tarkvara lahendus. Tarkvaraga koos pakume professionaalset kasutajakoolitust, mis arvestab kliendi vajadusi.

Erikonsultatsioonid ja eriprojektides osalemine:

Viime läbi erikoolitusi, kus käsitletakse just antud hetkel teie ettevõttes töösolevat projekti. Samuti oleme valmis kaasa lööma eriprojektides 3D mudeli valmistajana. Omame kompetentsi mudelite valmistamiseks nii detailide, tootemudelite, arhitektuuri jms osas. Teil on võimalus võtta meid lisajõuks ja nõuks osalema projektides. Kui olete aja või ressursi hädas, siis oleme valmis kaasa aitama teie projekti mudeli koostamisel.

Individualūs mokymai ir konsultacijos I infoera.lt

Koolitused tegijalt tegijale:

Autodeski ametliku koolituskeskusena saame pakkuda professionaalseid tarkvara konsultatsioone ja koolitusi. Meie eesmärgiks on pakkuda personaalseid koolitusi, et Te saavutaksite soovitud tulemused väiksema ajakuluga. Avatud koolitused on väikestele gruppidele, et kõik saaksid vastused oma küsimustele. Kõik meie koolitajad on sertifitseeritud ja oma valdkonnas aktiivselt tegutsevad spetsialistid. 

partnerid ja koostöö:

AruCAD Süsteemid on Autodeski ametlik edasimüüja ja koolitaja Eestis. Omame Autodesk Gold Partner müügiõiguseid ning Authorized Training Center ja Certification Center koolitusõiguseid inseneri, arhitektuuri ja visualiseerimistarkvaradele. Kuulume Infoera Gruppi aastast 2010, meie kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses ja Kaunases. Omades partnereid nii Lätis kui Leedus, annab see meile lisaväärtust nii kompetentsi kui tarkvara osas. InfoEra tegeleb ka tarkvara arendusega ja omab Autodesk Authorized Developer staatust.

Saada päring

    * Täitmine on kohustuslik