Fusion koolitus. Tutvu õppekavaga lähemalt siin.

Sihtrühm:
Koolitus on mõeldud inseneridele, kes tegelevad tootedisainiga, tootearendusega, üksikute detailide loomisega. Koolitus on sobilik ka tudengitele. Fusion koolitus on sobiv just neile spetsialistidele, kellele on oma töös oluline märksõna koostöö, just seda võimaldab Fusion suurepäraselt.

Eesmärk:
Koolituse eesmärk on anda teadmised ja oskused, et viia oma idee kontseptsioonist tooteni. Osalistel on võimalik omandada teadmisi läbi praktiliste näidete freesdetaili töötlemise programmeerimisest 3 – teljelise CNC töötlemiskeskuse baasil ning seda Fusion CAD/CAM programmi keskkonnas.

Eelteadmised ja oskused:
Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti kasutamise oskus. Kasuks tuleb 3D mudeli omaduste mõistmine.

Toimumise tingimused:
Koolitust viiakse läbi, kui registreerunud on vähemalt 5 osalejat.

NB! Koolitus on orienteeritud Windowsi op. süsteemi kasutajatele. Mac-süsteemi põhist õpet koolitusel ei käsitleta.

Koolituse info:

Toimumisaeg: 2 päeva kell 09:15 – 16:15

Toimumiskoht: AruCAD Süsteemid OÜ koolitusklass, Lõõtsa 4 II korrus.

Hind: 440€ +km
Hinnas sisaldub: kohvipaus, lõuna, koolitusarvuti kasutus.

Koolitus toimub kuni 6 osalejaga grupis.


Palun tutvu ka täienduskoolituse õppekorralduse aluste ja üldsätetega.

Koolituse kestus: 16 ak tundi, 2 päeva kell 09:15 – 16:15

Koolituskava:

I koolituspäev (8 ak tundi)

  • Programmi tutvustus. Kasutajaliides, erinevad töökeskkonnad ja nende võimalused. Failihaldus ja koostöö Fusion keskkonnas.
  • ”Manifacture” töökeskkonna ülevaade. Tooriku/detaili paigalduse loomine: tooriku, mõõtmete määramine, detaili koordinaatsüsteemi defineerimine
  • Ülevaade enimkasutatavatest 2D freesimise ja avatöötluse tööradadest
  • Ülevaade enimkasutatavatest 3D tööradadest
  • Lõikeinstrumentide andmebaasi loomine, kasutamine ja muutmine
  • CNC töötlusprotsessi simuleerimine, tööradade muutmine, NC-koodi loomine

II koolituspäev (8 ak tundi)

  • Detaili programmeerimine mitmes paigalduses
  • Detailsemalt lõikeinstrumentidest ja lõikerežiimidest: valiku põhimõtted ja andmete otsing
  • Praktiline CNC töötlus (võimalusel)

Koolituse läbinu oskab:

  • Orienteeruda Fusion tarkvara raaltootmise (Manufacture) moodulis
  • Freesdetaili mudelit töötluseks ette valmistada
  • Luua detaili erinevaid paigaldusi CAM-programmis arvestades reaalse CNC freespingi omadustega
  • Rakendada, kontrollida ja muuta 2D ja 3D tööradasid freesimise operatsioonide programmeerimiseks
  • Luua, täiendada ja kasutada freesimise tööriistade andmebaasi
  • Genereerida NC-koodi valitud paigalduste või tööradade põhjal

Koolituse läbinu saab Autodeski ametliku sertifikaadi baaskursuse läbimise kohta.

Tõnu Leemet on ATC-koolituskeskuse (Authorized Training Center) sertifitseeritud Autodesk Certified Instructor staatusega koolitusinstruktor, kes viib läbi Autodesk Fusion baastaseme ja moodulpõhiseid erikoolitusi.

Tõnu Leemet töötab teadurina Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudis ja on tegev ka Eesti Maaülikooli Avatud Ülikoolis. Tõnu on bakalaureuse ja magistri astme digitaalsete tootmistehnoloogiaid (CAD/CAM/CNC) puudutavate õppeainete vastutav õppejõud. Ta on välja töötanud erialase koolituse “CNC freesimise ja CAM programmeerimise algkursus: seadistamine, programmeerimine, opereerimine”. Täpsem info antud koolituse kohta SIIT.

Kas teil on küsimusi või vajate nõu?

Kui te pole kindel milline koolitus vastab teie vajadustele või te ei leia sobivat koolitusaega siis võtke julgelt ühendust!

E-mail: koolitus@arucad.ee
Tel. 6306 551

 

 

KKK

Koolitusele ei ole vaja midagi kaasa võtta – kõik vajalik on meie poolt tagatud. Koolituse hind sisaldab arvuteid, konspekte, kohvipause ning lõunasööki.
Kui meie koolituskalendris ei ole hetkel sobivat aega, võtke meiega ühendust – saame pakkuda paindlikke lahendusi! Korraldame nii ettevõtetele tiimikoolitusi ning pakume ka personaalseid konsultatsioone vastavalt Teie vajadustele. Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust ja kindlasti leiame lahenduse.
Juba komplekteeritud koolitusgruppi on võimalik registreeruda ootelisti. Kui koht vabaneb, siis teavitame esimesel võimalusel.
Koolitusele saate registreerida läbi Töötukassa iseteenindusportaali või palume märkida vastav soov koolitusele registreerumisel meie kodulehel ja lisada enda isikukood. Teie nime ja isikukoodi alusel edastame registreerumisteate Teie soovi kohta koolitusel osaleda Eesti Töötukassale.
Võimaldame kokkuleppel koolitusel osalemist ka veebi vahendusel reaalajas toimuva koolitusena. Võtke ühendust ja selgitame tingimusi lähemalt.
Meie koolitusel täiendõppepunkte automaatselt ei anta, kuid soovi korral saate neid ise taotleda. Aitame teid kindlasti taotluse esitamisel, kuid koolituse hind neid punkte ei sisalda.
Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui kolm (3) tööpäeva enne koolituse toimumise algust, koolituse tasu ei tagastata, koolituse eest on kohustus tasuda täies ulatuses. Koolitusest loobumise teatamisel kolm (3) kuni kuus (6) tööpäeva enne koolituse toimumist – tagastatakse 75% koolituse tasust. Seitse (7) tööpäeva enne koolituse toimumist loobumisest teavitamisel tagastame 100% koolituse tasust.
Autodesk tarkvarakoolituse läbimisel saavad osalejad tagasiside küsimustliku täitmise järgselt alla laadida ametliku Autodeski koolituse läbimise sertifikaadi, mis tõendab koolituse läbimist.

Registreeru koolitusele






    * Täitmine on kohustuslik