Fusion koolitus. Tutvu õppekavaga lähemalt siin
Sihtgrupp:
Koolitus on mõeldud inseneridele, kes tegelevad tootedisainiga, tootearendusega, üksikute detailide loomisega. Koolitus on sobilik ka tudengitele. Fusion koolitus on sobiv just neile spetsialistidele, kes soovivad arendada oma pädevusi masinaehitusliku 3D modelleerimise valdkonnas.
Eesmärk:
Koolituse eesmärk on anda süvendatud teadmised ja oskused, et viia oma idee kontseptsioonist tooteni. Koolitusel käsitletakse peamisi Fusion tarkvara võimalusi. Põhirõhk on detaili modelleerimise tööriistade ja töövõtete tundmaõppimisel. Pärast detailide modelleerimise oskuse omandamist tutvustatakse osalejatele koostude loomise põhimõtteid. Misjärel käsitletakse tehnilise joonise loomise teemaatikat.
Eelteadmised ja oskused:
Koolitusel osalemiseks on vajalik Windows’i baasteadmised ja arvuti praktiline kasutamise kogemus. Kasuks tuleb varasem kokkupuude masinaehituse, tootmistehnika või muu sarnase inseneeria valdkonnaga mis omavad kokkupuudet 3D modelleerimise ja tehnilise joonise teematikatega.
NB! Fusion koolitus on orienteeritud Windowsi op. süsteemi kasutajatele. Mac-süsteemi põhist õpet koolitusel ei käsitleta.
Koolituse info:
Toimumisaeg: 3 päeva kell 09:15 – 15:00 ja 1 päev kell 09:15 – 16:15.
Toimumiskoht Tallinnas: AruCAD Süsteemid OÜ koolitusklass, Lõõtsa 4 II korrus.
Hind: 780€ +km
Hinnas sisaldub: kohvipaus, lõuna, koolituskonspekt, koolitusarvuti kasutus.
Koolitus toimub kuni 6 osalejaga grupis.
Palun tutvu ka täienduskoolituse õppekorralduse aluste ja üldsätetega.
Koolituse kestus: 26 ak tundi, 3 päeva kell 09:15 – 15:00 ja 1 päev 09:15 – 16:15
Koolituskava:
I koolituspäev (6 ak tundi)
II koolituspäev (6 ak tundi)
III koolituspäev (6 ak tundi)
IV koolituspäev (8 ak tundi)
Tõnu Leemet on Autodesk ATC-koolituskeskuse (Authorized Training Center) sertifitseeritud Autodesk Certified Instructor staatusega koolitusinstruktor, kes viib läbi Autodesk Fusion baastaseme ja moodulpõhiseid erikoolitusi. töötab teadurina Eesti Maaülikooli Tehnikainstituudis ja on tegev ka Eesti Maaülikooli Avatud Ülikoolis. Tõnu on bakalaureuse ja magistri astme digitaalsete tootmistehnoloogiaid (CAD/CAM/CNC) puudutavate õppeainete vastutav õppejõud. Ta on välja töötanud erialase koolituse “CNC freesimise ja CAM programmeerimise algkursus: seadistamine, programmeerimine, opereerimine”. Täpsem info antud koolituse kohta SIIT.
Sertifitseeritud koolitajad
Praktiline koolitus
Koolituse tunnistused
Abi pärast koolitust